www.zsido.hu Kattintson a hirdetésre!
Vitafórum  
Figyelem, a vitafórum tartalmát moderátorok ellenőrzik. Csak regisztrált felhasználók szólhatnak hozza.

Ugrás Témához: ElôzôKövetkezô
Ugrás: Üzenet ListaÚj TémaKeresésBejelentkezés
Ugrás oldalra:  123456Következô
Aktív Oldal:1 , összesen 6
heti hetes
Hozzaszóló: root (Bejelentkezett IP)
Dátum: January 23, 2006 11:19AM

Szoktátok nézni? Én szeretem, mert végre egy műsor ahol nem kell zsidózni. Most még jobb, hogy Hernádi nincs, mert tudom, hogy mindenki szereti, de nem birom, ahogy beszél és elhúzza a szavakat, mert szerinte úgy mulatságosabb, még egy-két grimasszal is megtoldja, ami megmaradt a hetvenes évekből. A többieket nagyon szeretem, főleg a Gálvölgyit. Hogy az milyen helyes. Azt hiszem fogok is írni neki, biztosan örül a "rajongó" leveleknek.

Re: heti hetes
Hozzaszóló: laciduo (Bejelentkezett IP)
Dátum: January 23, 2006 11:39AM

Szia leditke!
Rendszeresen nézem nagyon szeretem az én kedvencem Teddy mert nincs olyan téma
amihez ne tudna kapcsolni valamijen történetet.Nekem a Bajor aki kevésbé szimpatikus mert ha nem tud valami frappánsat mondani akkor rögtön Teddy raccsolását kezdi gunyolni és szerintem nem áll jól neki.Az tetszik a legjobban
a müsorba,hogy minden megkötés nélkül figurázzák ki a politikai élet baklövéseit.
Sokan baloldalinak tartják mert a joboldal több hülyeséget csinál ezért
többször kerül reflektor fénybe.
Üdv.:

Laci

Hozzaszóló: leditke (Bejelentkezett IP)
Dátum: January 23, 2006 03:56PM

A Farkasházival az a bajom, hogy most már csak ő beszél. Különben helyes, de szivesebben hallgatnám a Gálvölgyit, nem kapnak időt, mert szerencsétlen olyan részletekbe megy, ha elkezd beszélni. A Váncsa (ha jól írom) a másik kedvencem. Nem emlékszem, hogy egyszer is rosszat mondott volna.

Dátum: January 23, 2006 04:35PM

Tulajdonképpen eddig még senkivel nem voltam ugy,hogy egyáltalán ne tetszett
volna mert ahogy észre vettem olyanokat hívnak meg akiknek jó humorérzéke van.

Laci

Dátum: January 23, 2006 09:30PM

Azért mert egy szórakoztató műsor, az sem baj, ha tájékozottak a politikában, mert a kérdések arról szólnak. Néha nagy baromságok is elhangzanak. De nem baj, szeretem őket és csak annak örülök, hogy nem roshék. Tulajdonképpen a legtehetségesebb televiziós személyiségnek a Fábrik tartom, de amiért nem értek egyett a politikai beállítottságával, ezért nem igen nézem, mert felizgat ha rátér a politikáról. Azonkivül erősen utánozza a Jay Lenot, aki brilliáns és utánozni csak azt szabad akinél egy kicsit jobbak vagyunk.

Dátum: January 24, 2006 02:08PM

Szia Leditke!
A heti hetesben az birom,hogy a saját véleményüket mondják el és nincs az az érzésem,hogy rám akarják erőltetni. Fábriban azt nem szeretem,hogy a szereplési vágya miatt igyekszik elnyomni a beszélgető partnerét.Lehet valaki ugy is nagy ha enged másokat is érvényesülni.Amit még nagyon nem szeretek benne,hogy ugy érzem hiányzik belőle a tolarencia a másság iránt.
Üdv.:

Laci

Dátum: January 24, 2006 04:16PM

Fábrinál a vendégek nem sokart beszélhetnek, de azt én még soha nem is bántam, mert minden vedége unalmas volt. Lehet, hogy dirrekt hívja az uncsi embereket, nehogy háttérbe szoruljon.Azért kiváncsi lennék, hzogy a Váncsával is ilyen brilliáns tudna lenni.

Dátum: January 24, 2006 05:42PM

Nem valószinü hogy Váncsát le tudná hengerelni mert ő nem szokta hagyni magát.
Nem minden vendége lenne unalmas ha hagyná szóhoz jutni őket.Ha meg nem hagyja őket akkor udvariatlanság meghívni.Csináljon egy személyes műsort lehet,hogy jobb lenne.

Laci

Dátum: January 24, 2006 10:14PM

Még egy szines vendéget nem láttam nála, halálosan unalmasak a storyjaikkal. Vagy nem mennek el hozzá, vagy ő nem akar érdekes embereket. Szerintem az előbbi az igaz.

Dátum: January 25, 2006 09:42AM

Akkor lehet hogy jobb lenne ha önálló müsort csinálna.

Laci

Dátum: January 25, 2006 09:30PM

Persze, azt élvezné a legjobban, stand up comedy. Minden nagy úgy kezdte Jay Leno, Conan O'Brian, csak a különbség, hogy azzal nem tudnak ennyit keresni, mint egy talk-show-val. Az említett két amerikai úriember mindig az akkor aktuális politikai, vagy szórakoztató személyiségeket hív meg, akiket hagynak beszélni és akikhez nagyon kedvesek. Az hangulat jó és vidám. Nagy egyéniségeket lehet látni, akik nem próbálják a másikat túllicitálni. Na jó ezek professionálok.

Dátum: January 26, 2006 12:26PM

Régen a Fiderikusz Sándornak volt ilyen műsora ő különben amerikában tanulta a
show müsor készitést.

Laci

Dátum: January 26, 2006 02:14PM

Mindegyik az amerikaikat kopizza, nem baj, mert azok jók ebben. Ma megnézem a Fábrit (anyu, nácinak hívja, szerintem nincs igaza)

Dátum: January 26, 2006 02:48PM

Szerintem ha nem is náci de van egy olyan érzésem,hogy rasszista.

Laci

Dátum: January 26, 2006 05:14PM

Nem hiszem, hogy akár antisemita vagy rasszista lenne. Amiért az Fideszes azért mondja az anyu is. Nekem vannak Fideszes barátaim akik egyáltalán nem antisemiták vagy rasszisták. Az anyu is mindenkire mondja, mert a Fidesz egy-két tagjából indul ki. Speciál a Fábriról nem hiszem, mert láttam milyen helyes volt azzal a cigány fiúval (nem jut eszembe a neve, pardon beugrott Győzike) és az a kijelentése, hogy ne tőrődjön Győzike, ha őt nem divat nézni és azért mindenki mindent tud róla - nekem nagyon tetszett. Nekem nem volt időm a programját megnézni, de a Fábrin, nagyon szimpatikusnak és földönjárónak találtam. Ez a fiú semmit nem vesz el és tesz hozzá a karakteréhez, mint ami neki van. Én is mindenkivel vitázom miatta, mert amióta láttam a Fábrin tudtam meg, hogy milyen kispolgár a magyar.

Dátum: January 27, 2006 11:33AM

Szia Leditke!
Tegnap láttam a Fábri műsorát nagyon tetszett ha mindig ilyen műsort csinálna
akkor én is ujra feltétlen hive lennék.Amit a rasszizmusáról írtam tegnap rá cáfolt. Valószinüleg régebben volt egy két olyan megnyilvánulása amit én félreértelmeztem lehet,hogy tul érzékeny vagyok.

Laci

Dátum: January 27, 2006 04:16PM

Szia Laci, szóval tehetséges a pali csak mások a politikai nézetei. Tegnap olyan lendülettel beszélt, hogy már a levegőt is nehezen vette és a szája is habos volt. Nem tudom mi izgatta fel annyira. Az anyu továbbra sem hajlandó nézni.

Dátum: January 28, 2006 11:26AM

A Fábri magán emberként is jó fej meg beválalós hallottam hogy megjárta
az északi sarkkört ami nem kis teljesitmény azonkivül amikor lehetősége volt kipróbálni a vadvizi evezést minden gyakorlat nélkül belevágott.

Laci

Hozzaszóló: Greti (Bejelentkezett IP)
Dátum: February 2, 2006 02:51PM

Neha odaszorfozok. Nagyon taszit a tragar beszed! ... elkapcsolom...

Hozzaszóló: Greti (Bejelentkezett IP)
Dátum: February 2, 2006 02:53PM

Fabri sajat bevallasa szerint gyerekkoraban nem karacsonyt, hanem Hanukkat unnepelt...

Ugrás oldalra:  123456Következô
Aktív Oldal:1 , összesen 6

Sajnálom, csak regisztrált felhasználok szólhatnak hozzá ezen a fórumon.
A Vitafórum a Phorum szabadszoftwarenek köszönhetően jöhetett létre. Köszönjük.